ÖVRIGT / Diverse / Stickmaskin 16873212
nr 1687 3212
Stickmaskin
"ARE Svensk tillverkning", omkring 1900. Höjd: 60 ca
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 17 mars 2025
kl 20:52:46
17/3 17:58:33
17/3 18:00:04